• м. Мелітополь, вул. Університетська, 34
23.05.2019 Європейський тиждень тестування в м. Мелітополь

Європейський тиждень тестування в м. Мелітополь

Сьогодні на площі Перемоги з 12 години в рамках  акції  Європейського Весняного Тижня Тестування на ВІЛ – інфекцію КУ «Мелітопольський центр СНІД» ЗОР проводив тестування на ВІЛ – інфекцію.

Роздавались презервативи усім бажаючим.  Медичні працівники центру відповідали  на всі питання громадян стосовно статистики захворюваності на ВІЛ в місті, шляхах передачі та роздавали буклети.

За статистичними даними у м. Мелітополь з січня 2019 року серед нових випадків інфікування ВІЛ доміную статевий шлях передачі. Зараз це 82%. Інфікуються не тільки сексуально активна молодь, а особи старшого віку ( 45-65 років). Тому важливо донести до відома громадян важливість використання презервативів під час статевих відносин.

 

Акція проводилась за підтримки  Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine

 

КУ «Мелітопольський центр СНІД» ЗОР висловлює подяку організації  Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine за можливість проведення Європейського тижня тестування в м. Мелітополь.

Також висловлює подяку завідувачу ВП ММВДУ «ЗОЛЦ» Склярову Роману Васильовичу за надання карети швидкої допомоги для проведення тестування.